Chalupa U Anenské

Hornický domek ve Staré Vsi u Rýmařova

Již od roku 1598 se dočítáme v účetních knihách Janovického panství o těžbě rud a výrobě olova, stříbra, ale i zlata v Anenské Huti ve Staré Vsi. Součástí Hutě byl i náš hornický domek, který je z venčí prakticky v nezměněné podobě po zhruba 200 let. Domek na hranici Staré Vsi a Žďárskeho Potoka (památkově chráněná oblast), doslova brána do Hrubého Jeseníku. Pronajměte si chalupu a zažijte vše, co nabízí Jeseníky a okolí.

Chalupa u Anenské – jesenická chalupa přímo u sjezdovky

Chalupu u Anenské ve Staré Vsi u Rýmařova nabízíme k pronájmu jako celek. Nově rekonstruovaný rekreační objekt s kapacitou 13 osob je komfortně zařízen v rustikálním stylu. Kouzlo venkovského stavení zůstalo zachováno, čtyři pokoje však nabízí pohodlí. K objektu patří vlastní zahrada s venkovním posezením. Objekt je nekuřácký, kouření je povoleno na terase. Domácí mazlíčky, prosím, neberte sebou. Ubytování je vhodné pro více rodin s dětmi, pro skupiny přátel nebo pracovní, sportovní a další kolektivy.

Ubytování v útulných pokojích

Rekreační chalupa U Anenské nabízí na 130 m2 obytné plochy 3 ložnice a 2 koupelny a 1 samostatnou společnou kuchyň. K dispozici je sauna, posezení u krbových kamen a dětský koutek. V zimě lze topit přímotopy i ve zmíněných krbových kamnech.

K ubytování slouží dvě ložnice v podkroví s dětským koutkem, tato dvojice pokojů má samostatné WC. Jedna ložnice má 4 lůžka (dvě dvojlůžka). Druhá ložnice v podkroví má na spaní oblíbené pódium (pětilůžko). V přízemí se nachází jedna ložnice se 4 lůžky (dvojlůžka) s TV, sociální zařízení, místnost s krbovými kamny, technická místnost se saunou.

Další vybavení rekreační chalupy U Anenské:

plně vybavená společná kuchyň – elektrický sporák s indukční varnou deskou, elektrická multifunkční trouba, mikrovlnná trouba, 1 × lednice, myčka, nádobí pro 13 osob + dětské plastové nádobí
1 × dětská cestovní postýlka, 1 × dětská jídelní židlička
1 × sušák na prádlo
nočník
velká terasa
oplocená zahrada s pískovištěm, koloběžky
otevřené ohniště

Galerie